Z życia szkoły
Międzyklasowy Turniej siatkówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkól CKR w Gołotczyźnie
Siatkarski Mistrz Szkoły - wyłoniony
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią w tym roku szkolnym na siatkarski parkiet powrócił Międzyklasowy Turniej siatkówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkól CKR w Gołotczyźnie. Zdobycie pucharu jest dla drużyny jednoznaczne ze zdobyciem tytułu Mistrza Szkoły.
Do rywalizacji stanęło 11 reprezentacji klasowych. W rozgrywkach brały udział drużyny mieszane tzn. dziewczęta i chłopcy. W drodze losowania drużyny podzielono na dwie grupy. Z każdej grupy do 1/2 rozgrywek awansowały drużyny zajmujące w swojej grupie 1 i 2 miejsca. Przegrani zmierzyli się w meczu o 3 miejsce, zwycięzcy zagrali w finale. W sumie rozegrano 31 spotkań. W meczu o 3 miejsce drużyna maturzystów z klasy 4 F4 nie dała szans swoim młodszym kolego z klasy 2 BB pokonując ich 2:0 w setach a zwycięstwo pozwoliło na zajęcia najniższego stopnia podium. Mecz finałowy, pomiędzy klasą 3 B4 a 3 BTF, jak można się było tego spodziewać przerodził się w siatkarski horror. Po dwóch setach wynik 1:1 nie wskazywał kandydata do tytułu. O mistrzostwie zdecydował tie-break, w którym agrotronicy z 3 B4 pokonali swoich kolegów z klasy 3 BTF, w punktach 17:15, wygrywając cały mecz 2:1 w setach. Piękniejszego finału nie można było sobie wymarzyć.
PODIUM 2021 – 2022 !!!
Mistrz Szkoły – klas 3 technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki !!!
Wicemistrz – klasa III technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki i technik rolnik.
III miejsce – klasa IV technikum rolniczego.
IV miejsce – klasa II mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych
Mistrzowie Szkoły podczas apelu żegnającego maturzystów, z rąk pana dyrektora otrzymali, historyczny puchar na którym wygrawerowani są Mistrzowie Szkoły od 2008 roku oraz aktualni. Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodycze.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a szczególnie maturzystom i życzymy dalszych sukcesów.