Aktualności
Koncert Bożonarodzeniowy
Uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkole 20 grudnia2018 r.

Kiedy wieczór jest zimowy, chaty w śniegu drzemią
Nastrój dziwny, wyjątkowy snuje się nad ziemią.
Lecz najmilszy, wigilijny wieczór przed świętami jest taki piękny, tak oczekiwany.

                                                                                                          K. Chojecka

 

Uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkole 20 grudnia2018 r.. Pan dyrektor Radosław Klekot powitał serdecznie wszystkich gości i całą społeczność szkolną i życzył wszystkim, aby ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia upłynął w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok 2019 był pełen radości i spełnionych marzeń.
            Następnie uczennice Katarzyna Kiryluk i Kamila Rakota poprowadziły „Koncert Bożonarodzeniowy”. Wspólne kolędowanie, piękne wiersze i opisy tradycji bożonarodzeniowych wprowadziły zebranych w świąteczny nastrój. Szczególnie wzruszającym momentem była prezentacja do utworu pt. „Kolęda dla nieobecnych”.
            Serdeczne życzenia świąteczne, w imieniu Samorządu Uczniowskiego, przekazał wszystkim zebranym Adrian Adamiuk. Wszyscy zebrani otrzymali też pierniczki przygotowane przez młodzież  Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych na zajęciach praktycznych pod kierunkiem pań: Irminy Baran, Natalii Zawieruchy i Doroty Szwed.
            Podczas apelu pani wicedyrektor Beata Kalwarczyk-Warpas podziękowała również wszystkim,którzy włączyli się w akcję „Szlachetna Paczka” i poprosiła, aby to dzielenie się dobrocią, jak opłatkiem, wpisało się w naszą codzienność.
            Podziękowała także zespołowi teatralnemu pod kierunkiem pani Marty Wiczuk i zespołowi wokalno- instrumentalnemu „Takt” pod kierunkiem pana Sławomira  Bartniczuka oraz Ojcu Marcinowi Oparcikowi za przygotowanie dzisiejszego apelu.
            Spotkanie opłatkowe, w stołówce internatu, z udziałem gości, nauczycieli oraz pracowników szkoły zakończyło tę wyjątkową uroczystość.