Z życia szkoły
III Szkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły 2022/2023

Jak co roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego odbyły się wewnątrzszkolne Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Do zawodów zgłosiło się 21 zawodników oraz 8 zawodniczek. Nadrzędnym celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego w naszej szkole, wyłonienie mistrza szkoły, oraz reprezentacji na zawody. Turniej tenisa stołowego stał na bardzo dobrym poziomie, wręcz mistrzowskim, dawno niespotykanym w naszej szkole. Poszczególne pojedynki były zacięte i wyrównane.

Drugi raz z rzędu mistrzynią  szkoły została  Mariia  Lukianiuk  z klasy 3Pt, drugie miejsce zajęła Zuzanna Burzyńska 4Ht, a na miejscu trzecim Natalia Mortka 4Pt oraz na miejcu czwartym Głogowska Wiktoria z klasy1Lta.

Mistrzem szkoły został Michał Brociek z klasy 3 Rt, drugie miejsce zajął Jakub Kołodziejczyk 2Bt, a na najniższym podium stanął Klimek Kacper 2 Bt, a na czwartym miejscu uplasował się  Szymon Suligowski z 4 Btr. Najlepszych czterech zawodników będzie reprezentować ZSCKR w Mistrzostwach Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym, które odbędą się  grudniu 2023.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi  statuetkami, medalami oraz dyplomami przez Radę Rodziców, za co im bardzo dziękujemy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju pieczę sprawowali Michał Stachowicz oraz Mateusz Sambor.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i zapraszamy do rywalizacji w przyszłym roku szkolnym. (Nauczyciele wychowania fizycznego)