Sport
II miejsce drużyny piłki siatkowej chłopców
W dniu 04. 01. 2018 roku w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku odbyła się liecealiada w piłce siatkowej chłopców z powiatu sanockiego. Do turnieju zgłosiło się 7 szkół, które zostały podzielone na 2 grupy: 3 i 4 drużynowe. Drużyna z Nowosielec znalazła się w grupie z: ZS nr 3, ZS nr 2, ZS nr 5.
W dniu 04. 01. 2018 roku w Zespole Szkół  nr 3 w Sanoku odbyła się liecealiada w piłce siatkowej chłopców z powiatu sanockiego. Do turnieju zgłosiło się 7 szkół, które zostały podzielone na 2 grupy: 3 i 4 drużynowe. Drużyna z Nowosielec znalazła się w grupie z: ZS nr 3, ZS nr 2, ZS nr 5.

Mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów i 25 punktów, systemem każdy z każdym, gdzie za zwycięstwo przyznawane było 2 punkty a za przegraną 1 punkt. Z grupy do finału głównego awansowało 2 drużyny.

Wyniki :
ZSCKR Nowosielce – Zespół Szkół nr 5 Sanok         2:0
ZSCKR Nowosielce – Zespół Szkół nr 2                     2:1
ZSCKR Nowosielce – Zespł Szkół nr 3                       2:0

Do finału awansowaliśmy razem z ZS nr 3 Sanok, gdzie przegraliśmy z I LO z Sanoka 1:2 i  II LO z Sanoka 0:2 .

Ostatecznie drużyna chłopaków z ZSCKR Nowosielce zajęła 2 miejsce w powiecie Sanocki zostawiając wyżej notowane szkoły za sobą.

Skład drużyny: Maciej Czurczak, Patryk Stach, Witold Pelc, Hubert Cypcarz, Karol Żeliszewski, Bartek Żeliszewski, Kuba Baran, Dawid Głuszkiewicz, Sławomir Penar, Filip Goc. Opiekun drużyny- M.Snieżek.
 
Marcin Śnieżek