Z życia szkoły
Dzień Życzliwości w ZS CKR w Starym Lubiejewie
21 listopada obchodziliśmy Szkolny Dzień Życzliwości, zorganizowany w naszej szkole po raz drugi, ale zapewne nie ostatni. Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji i obfitował w różne atrakcje.

Nasza szkoła została udekorowana na żółto - informacjami na temat życzliwości, wesołymi minkami, cytatami i przysłowiami o dobroci, życzliwości, uśmiechu, przyjaźni itp. Drzwi każdej sali przyozdobiły dobre słowa, które każdy mógł sobie wziąć ze sobą. Największą popularnością cieszyła się ramka życzliwości, w której można było sobie zrobić zdjęcie.

Z nią tez wiąże się konkurs na najbardziej życzliwą klasę. Wygrywa ta, która uzyska najwięcej lajków pod swoim zdjęciem na szkolnym Facebooku. I tam odsyłam do głosowania. Bowiem na zwycięską klasę czeka nagroda Dyrektora.

Jednak jednym z najważniejszych wydarzeń w tym dniu był kiermasz przekąsek zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, bowiem dochód ze sprzedaży został przeznaczony dla chorego na nowotwór mózgu Szymona Kacprzyka. Uzbierano 1205,10 zł, co pokazuje wielkie serce naszej społeczności szkolnej.

Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

BĄDŹMY ŻYCZLIWI NA CO DZIEŃ!!!

K. Przastek

Foto: A. Chrzczonowska