W XX Regionalnym Przeglądzie Tradycji i Zwyczajów Wielkanocnych, który odbył się 12 kwietnia 2022 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły, ostatecznie wzięli udział przedstawiciele na" /> W XX Regionalnym Przeglądzie Tradycji i Zwyczajów Wielkanocnych, który odbył się 12 kwietnia 2022 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły, ostatecznie wzięli udział przedstawiciele na" />
Konkursy i Warsztaty
XX Regionalny przegląd tradycji i zwyczajów Wielkanocnych
W XX Regionalnym Przeglądzie Tradycji i Zwyczajów Wielkanocnych, który odbył się 12 kwietnia 2022 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły, ostatecznie wzięli udział przedstawiciele następujących instytucji:
 
Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych w Tczewie, Domów Pomocy Społecznej w Damaszce, Pelplinie , Rudnie i Wielkich Wyrębach.
 
Kół Gospodyń Wiejskich z Czarlina, Jabłowa, Pinczyna i Zblewa oraz nasi goście z Ukrainy.
 
Uczniowie naszej szkoły podczas oglądania niezwykle udekorowanych stoisk, oddawali swe głosy na ich zdaniem najładniejsze. Po zliczeniu głosów okazało się, że Nagroda Publiczności trafiła do Koła Gospodyń Wiejskich z Czarlina.
 
Jury w składzie : 
Pani Kamila Kamrowska - półfinalistka ostatniej edycji programu MasterChef
Pani Krystyna Kohlandt- właścicielka firmy LIKA z Tczewa oraz nasza koleżanka Olga Woźniak, po długiej naradzie  postanowiło przyznać następujące nagrody:
 
Nagroda Organizatora została przyznana dla Koła Gospodyń Wiejskich ze Zblewa
 
Nagroda za najbardziej atrakcyjny wystrój stoiska otrzymała reprezentacja z Domu Pomocy Społecznej w Rudnie
 
Nagroda za najlepsze wypieki powędrowała do przedstawicieli z Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie.