Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w BYDGOSZCZY
Adres

ul. Filmowa 1

85-836 - Bydgoszcz

woj.kujawsko-pomorskie

tel. 52 372-62-65

email: zsogrodniczych@wp.pl

www: www.zsogrodniczych.edupage.org

Nasze Wiadomości
Tegoroczne uroczystości składały się z dwóch części - miejskiej 17 września 2021 r. na bydgoskim Starym Rynku oraz szkolnej w murach szkoły dnia 20 września 2021 r.
Młodzież ZSCKR w Bydgoszczy pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej chętnie zaangażowała się w konkursie prezentującym piękno ich miejsc zamieszkania.
Już w pierwszych dniach marca tego roku kalendarzowego rozpoczęliśmy przebudowę terenów zieleni wokół szkoły. Niestety z powodu przejścia na naukę zdalną musieliśmy odłożyć nasze plany na później.
Uczniowie ZSCKR w Bydgoszczy mają okazję poznać działanie najnowszych nowinek technicznych w praktyce.
Młodzież ZSCKR w Bydgoszczy zdobywają wiedzę na temat zachowań i komunikacji z "największym przyjacielem człowieka" - psem.
Miesiąc październik obfitował w imprezy jeździeckie i hodowlane, w których brali udział Uczniowie ZSCKR w Bydgoszczy z Opiekunami.
Historia tamtych tragicznych wydarzeń jest ciągle żywa dzięki żyjącym świadkom - Sybirakom, którzy odwiedzili ZSCKR w Bydgoszczy.
26 kwietnia 2019 r. w ZSCKR odbyło się uroczyste pożegnanie Uczniów Klas Maturalnych.
Uczniowie ZSCKR w Bydgoszczy - zwycięzcami międzywojewódzkiego konkursu.
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy odbyło się szkolenie doradców zawodowych bydgoskich szkół połączone z warsztatami florystycznymi.
ZSCKR w Bydgoszczy było organizatorem międzyszkolnego konkursu, który cieszył się duzym zainteresowaniem.
ZSCKR w Bydgoszczy współpracuje z Uniwersytetem Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy. W ramach zajęć praktycznych Uczniowie technikum weterynarii odbywają zajęcia w prosektorium.
Gimnazjalistki z Łabiszyna okazały się najlepsze w rywalizacji o Puchar Dyrektora.
Uczniowie klas weterynarii odbyli szkolenia pomagające pogłębić zdobywaną wiedzę.
Nasze Video

9️ kwietnia 2019 roku w Gdyńskim Centrum Filmowym odbył się finał „Międzywojewódzkiego Festiwalu Krótkich Filmów o HIV" Organizatorami Festiwalu byli Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej oraz Polskie Towarzystwo Higieniczne. Wydarzenie objął honorowym patronatem Główny Inspektor Sanitarny Pan Jarosław Pinkas, Wojewoda Pomorski Pan Dariusz Drelich, Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk, Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni “PLUS” EKO “Szkoła Życia” w Wandzinie oraz Gdyńskie Centrum Filmowe. Patronat medialny sprawowało Radio Gdańsk. Jury w składzie Tomasz Kiliński, Katarzyna Waluszko, Magdalena Jacoń, Paweł Woźniakowski wyłoniło laureatów. Pierwsze miejsce zajął miejsce: film pt. „Każda decyzja ma znaczenie”, przygotowany prze z Uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy.

Materiał filmowy z jasełek szkolnych oraz wigilii, które miały miejsce 21 grudnia 2018 r.  w ZSCKR w Bydgoszczy.

Lekcja historii połączona z manewrami na bydgoskim ASG  - fabryki amunicji z czasów II wojny światowej.

Film promocyjny ZSCKR przygotowany we współpracy z szkolną telewizją "Ajpitv" działającą przy ZSE w Bydgoszczy.

We wrześniu rozpoczęliśmy w naszej szkole obchody 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Pierwszym punktem programu obchodów była zorganizowana wycieczka o charakterze historyczno- krajoznawczym do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Nasze Zdjęcia