Wyjazdy
Uczestniczyliśmy w Pikniku POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ na Służewcu w Warszawie
Dnia 26 maja 2024 r. dyrektor szkoły p. Andrzej Zdrojewski z p. Iwoną Daniel – kierownikiem praktycznej nauki zawodu wraz z zespołem muzycznym naszej szkoły w składzie: Kornel Terpiński -perkusja, wokal, Bartłomiej Bińkowski – klawisze, wokal i Bartosz Płoszaj – saksofon, akordeon, wzięli udział w Pikniku POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ, zorganizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Na pikniku obecne były stoiska z żywnością wytwarzaną w ramach krajowych systemów jakości oraz z oznaczeniami i certyfikatami unijnymi, degustacje i pokazy kulinarne, gonitwy koni, atrakcje dla dzieci, występy artystyczne, wystawa zabytkowych maszyn rolniczych, warsztaty edukacyjne i konkursy z nagrodami.

Podczas pikniku mieliśmy przyjemność spotkania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi p. Czesława Siekierskiego oraz wystawców ekologicznych produktów.

Podczas występów artystycznych mieliśmy zaszczyt zaprezentować Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu. Zespół muzyczny z naszej szkoły zagrał w czasie transmisji TVP1 na żywo ok. godz. 13.00. Występ został nagrodzony brawami, nie obyło się też bez tańców i śpiewów publiczności.