Sport
Superpuchar dla drużyny ZSCKR w Kowalu
Reprezentacja ZSCKR w Kowalu, będąc zwycięzcą 3. edycji Włocławskiej Futsal Ligi, miała możliwość zagrania meczu o superpuchar. Finałowe spotkanie rozegrane zostało w niedzielę 24 lutego 2019 r. o godzinie 17.30 w hali Mistrzów we Włocławku. Drużyna ZSCKR Kowal walczyła ze zdobywcą pierwszego miejsca w turnieju o PUCHAR Ligi – z zespołem MS-BUD. Emocjonujący mecz zakończył się wygraną reprezentacji ZSCKR Kowal wynikiem 3-1.

Reprezentacja ZSCKR w Kowalu, będąc zwycięzcą 3. edycji Włocławskiej Futsal Ligi, miała możliwość zagrania meczu o superpuchar. Finałowe spotkanie rozegrane zostało w niedzielę 24 lutego 2019 r. o godzinie 17.30 w hali Mistrzów we Włocławku. Drużyna ZSCKR Kowal walczyła ze zdobywcą pierwszego miejsca w turnieju o PUCHAR Ligi – z zespołem MS-BUD. Emocjonujący mecz zakończył się wygraną reprezentacji ZSCKR Kowal wynikiem 3-1. Dzięki temu zwycięstwu zespół ten zdobył dublet (Mistrzostwo i Superpuchar 3. Edycji Włocławskiej Futsal Ligi) w sezonie 2018/2019. Gratulujemy serdecznie zawodnikom, trenerom i kierownikowi drużyny. W przyszłym roku na pewno reprezentacja ZSCKR w Kowalu weźmie udział w 4. edycji Włocławskiej Futsal Ligi. Klikając poniższy link można dowiedzieć się więcej o tym dużym sukcesie tej drużyny (najlepsze bramki, fotorelacja, omówienie rozgrywek).

http://wloclawek.naszemiasto.pl/artykul/mecz-o-superpuchar-3-wloclawskiej-futsal-ligi-zdjecia-wideo,5012794,artgal,t,id,tm.html