Konkursy i Warsztaty

19 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs skierowany do uczniów ósmych klas szkół podstawowych i klas III szkół gimnazjalnych.
Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodych Producentów Rolnych 2019 organizowany przez Związek Młodzieży Wiejskiej odbył się11 marca 2019 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
W dniu 4 marca 2019r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie odbyła się kolejna edycja Anglojęzycznego Konkursu Piosenki Walentynkowej.
2 marca 2019 roku Julia Żyłowska odebrała nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Artystycznym w Turku.
W odpowiedzi na zaproszenie Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach uczniowie klas drugich i trzecich Technikum w zawodach technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik żywienia i usług gastronomicznych pod opieką nauczycieli uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych prezentowanych przez poszczególne instytuty wydziału.
28 lutego W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu odbył się I Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych. Do udziału w konkursie zaproszono uczniów klas ósmych i klas III gimnazjum z okolicznych szkół.
Projekt edukacyjny - Drzewko Oxytree
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych od września 2018r. przystąpił do realizacji projektu edukacyjnego związanego z ochroną pszczół.
Finał X Regionalnego Konkursu Młodzieży Szkół Rolniczych - W rolnictwie można pracować bezpiecznie odbył się 23 listopada 2018 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej.
Sukces ucznia ZS CKR w Kowalu w Regionalnym Konkursie Orki dla Młodzieży Szkół Rolniczych w Bielicach.
W dniach 23-26 kwietnia odbyły się warsztaty zawodowe dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu i okolic.