Aktualności

Realizując program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020 ERASMUS PLUS w kwietniu 2018r.
Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Programie „Dzień przedsiębiorczości”, który sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.
26 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie odbyła się Impreza Folklorystyczna pod hasłem "Z tej Ziemi się wywodzę, ta Ziemia sercu memu bliska…".
W piątek 13 kwietnia 2018 roku odbył się III etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Finał konkursu miał miejsce w Katowicach na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Śląskiego.
W związku ze szkolnym kalendarzem obchodów setnej rocznicy niepodległości Polski młodzież internatu w Karolewie pod opieką pani Małgorzaty Jaświn, przygotowała 12 kwietnia 2018 r. akademię z nutką historii, przeplataną wierszami i pieśniami patriotycznymi.
Na zaproszenie Uniwersytetu brali udział w wykładach i laboratoriach. Tematem przewodnim była genetyka w produkcji rolniczej.
5 kwietnia 2018 roku, Szkolny Klub Kajakowy w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie, przy współpracy Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły, spływem na rzece Bzurze, rozpoczął kolejny już sezon kajakowy.
święto szkoły przypadające 21 marca (powitanie wiosny). Jest to święto młodzieży szkolnej.