Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
W piątek, 24 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Z tej okazji gościliśmy Rodziców, absolwentów oraz przedstawicieli instytucji i firm współpracujących ze szkołą.

Pan dyrektor, Sławomir Wróblewski, podsumował pracę i dokonania uczniów w bieżącym roku szkolnym. Lista nagrodzonych i nagród była bardzo długa. Zaproszeni Rodzice otrzymali z rąk pana Dyrektora Listy Gratulacyjne przyznawane za najwyższe wyniki w nauce. Uczniowie zaś, otrzymali Stypendia Naukowe, Stypendia Sportowe, nagrody pieniężne za 100 - procentową frekwencję oraz świadectwa z wyróżnieniem. Ze względu na bardzo dużą ilość uczniów nagrodzonych za wyniki w nauce - nagrody książkowe wręczyli wychowawcy w salach. Nagrodę Prezesa Rady Ministrów, na poziomie klas ponadpodstawowych otrzymała Milena Krzymowska, uczennica klasy III technikum weterynarii, natomiast na poziomie klas ponadgimnazjalnych Karolina Dziubiela, uczennica klasy III technikum architektury krajobrazu.

Rok szkolny 2021/2022 to kolejny, przeżyty wspólnie czas, który wpisuje się w historię naszej szkoły. Czas wielu zmagań i trudu nauczycieli oraz wytężonej i ciężkiej pracy uczniów. Warto jednak było ponieść pewne wyrzeczenia by teraz wspólnie cieszyć się sukcesem. Dziękujemy Szanownej Dyrekcji, nauczycielom, absolwentom oraz całej społeczności szkolnej. Życzymy słonecznych, spokojnych wakacji, pełnych ciekawych podróży. Do zobaczenia we wrześniu.