Aktualności
Dzień Edukacji Narodowej oraz uroczyste ślubowanie klas I
Jak co roku w dniu, w którym w naszej szkole obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, tak i dziś 13.10.2021 r. odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Na tej wyjątkowej uroczystości obecna była Dyrekcja Szkoły, nauczyciele i wychowawcy klas pierwszych, przedstawiciele szkolnej Rady Rodziców, przedstawiciele klas II - IV oraz wszyscy pierwszoklasiści.

Przedstawiciele klas pierwszych kształcących się w Branżowej Szkole I Stopnia na kierunkach kucharz/operator urządzeń przemysłu spożywczego oraz w Technikum kształcącym w zawodach: technik architektury krajobrazu/technik mechanizacji rolnictwa, technik agrobiznesu, technik mechanizacji rolnictwa, technik weterynarii/technik technologii żywności, technik żywienia i usług gastronomicznych,  złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły stając się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności szkolnej. Część oficjalną uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego. Serdecznie witamy pierwszoklasistów w gronie uczniów naszej szkoły, życzymy im samych sukcesów, powodzenia i jak najlepszych wyników w nauce.

            Podczas uroczystości wręczono nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi nagrody Dyrektora szkoły. Wszystkim nauczycielom i pracownikom naszego Zespołu życzymy wielu sukcesów zawodowych, zadowolenia z wykonywanej pracy, optymizmu oraz uśmiechu każdego dnia.