Sport
Krzysztof Bodziak uczeń klasy II FT Mistrzem Polski Szkół Rolniczych w tenisie stołowym
16 marca 2019 odbyły się Mistrzostwa Szkół Rolniczych w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

Organizatorami zawodów byli: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.

Do zawodów zgłosiło się 32 zawodników z 9 szkół rolniczych, których organem prowadzącym jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi:

1. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu (woj. świętokrzyskie),
  2. Zespół Szkół CKR im Jana Pawła II w Brzostku ( woj. podkarpackie),
  3. Zespół Szkół CKR im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Nakle Śląskim (woj. śląskie),
  4. Zespół szkół CKR im. Macieja Rataja w Mieczysławowie (woj. łódzkie),
  5. Zespół Szkół CKR im. Władysława S. Reymonta w Dobroszycach (woj. łódzkie),
  6. Zespół Szkół CKR im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej (woj. lubelskie),
  7. Zespół Szkół CKR im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu (woj. lubelskie),
  8. Zespół Szkół CKR im. Władysława S. Reymonta w Sokołowie Podlaskim (woj. mazowieckie),
  9. Zespół Szkół CKR w Starym Lubiejewie im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie (woj. mazowieckie).

Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach: kobiety i mężczyźni; systemem „ ruskim”  do 3 wygranych setów.

Do zawodów z naszej szkoły przystąpiła Jowita Jakubiuk z klasy III RTM, Krzysztof Bodziak z klasy II FT i Konrad Syryjczyk z klasy I FT.

W kategorii kobiet Jowita Jakubiuk zajęła VIII miejsce, natomiast w kategorii mężczyzn Konrad Syryjczyk zajął XI miejsce, a Krzysztof Bodziak został Mistrzem Polski Szkół Rolniczych w tenisie stołowym.

Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 4-6 otrzymali pamiątkowe statuetki. Ponadto wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy i upominki. Pan Dyrektor Roman Malicki wręczył również podziękowania opiekunom.